Επιτυχόντες 2011

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ

ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ιατρικής Πάτρας

ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΝΑΓΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – Νομικής Αθήνας

ΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΟΥΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Νομικής Αθήνας

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Νομικής Θεσ/νίκης

ΑΓΓΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής Θράκης (Κομοτηνή)

ΜΠΑΧΤΗ ΕΛΕΝΗ – Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειου (Αθήνα)

ΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ – Φαρμακευτικής (Πάτρα) 

ΓΙΑΧΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ – Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Πάτρας

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Μηχ/κών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΠΑΤΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – Νοσηλευτικής Αθήνας

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Νοσηλευτικής Αθήνας

ΠΕΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΦΝΗ – Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Σπάρτη)

ΦΑΚΛΑΡΗ ΑΡΕΤΗ – Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Διεθνών & Ευρωπαικών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)

ΓΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Αστυφυλάκων

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή)

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ– Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ – Φιλοσοφίας Πάτρας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

ΚΟΡΜΠΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΑΡΔΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών Αγαθών Πελ/ σου (Καλαμάτα)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά

ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας

ΚΙΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά

ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

ΣΚΛΗΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θες/νίκης

ΧΑΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Χημείας Θεσ/νίκης

ΚΑΡΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Χημείας Πάτρας

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας 

ΡΩΜΗΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος)

ΜΟΥΡΤΖΗ ΚΑΛΥΨΩ-ΔΗΜΗΤΡΑ – Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος Θεσσαλίας (Βόλος)

ΣΙΔΕΡΗ  ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ – Γεωλογίας Πάτρας

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Αθήνας

ΣΚΡΙΜΙΖΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Αθήνας

ΔΑΓΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Φιλ/φικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ – Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΠΕΤΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ – Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας

ΧΑΨΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Αθήνας

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Λάρισας

ΑΡΧΟΝΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Αθήνας

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ – Εφαρμ. Πληροφορ. στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΤΕΙ Πάτρας (Αμαλιάδα)

ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας

ΚΟΡΜΠΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Τεχνών ΤΕΙ Αθήνας

ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)

ΜΑΡΙΩΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)

ΓΟΝΤΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Αργοστόλι)

ΜΑΣΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Αργοστόλι)