Οι επιτυχόντες μας

Από το 2002 το φροντιστήριο μας μετράει πολλές επιτυχίες στην εισαγωγή των μαθητών μας στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση.

Η διεύθυνση και οι καθηγητές του φροντιστηρίου συγχαίρουν θερμά όλους τους  μαθητές  μας που πέτυχαν την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και τους εύχονται καλή σταδιοδρομία. Όλα τα παραπάνω στοιχεία δημοσιεύονται μόνο για όσους μαθητές προηγουμένως έχει ληφθεί έγγραφη συγκατάθεση σύμφωνα με τον  νέο Γενικό Κανονισμό για την Προστασία Δεδομένων (2016/679).

2023

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΚΩΤΣΙΟΜΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Σχολή Πυροσβεστών (ΣΠΑ)

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΣ – Ευελπίδων (ΣΣΕ) – Όπλα

ΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΛΟΪΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Πληροφορικής (Αθήνα) ΟΠΑ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΕΙΑ – Στατιστικής (Αθήνα) ΟΠΑ

ΓΙΟΒΑ ΣΟΦΙΑ – Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) ΟΠΑ

ΣΙΑΝΝΑ ΕΛΙΑ – Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) ΟΠΑ

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος) Παν. Θεσσαλίας

ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΚΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών (Βόλος) Παν. Θεσσαλίας

ΓΚΟΒΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής και Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος) Παν. Αιγαίου

ΧΕΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Πολιτικής Επιστήμης (Ρέθυμνο) Παν. Κρήτης

ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Άρτα) Παν. Ιωαννίνων

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Τεχνολογιών Ψηφιακής Βιομηχανίας (Ψαχνά Εύβοιας) ΕΚΠΑ

ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών (Καστοριά) Παν. Δυτ. Μακ.

2022

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ – Ψυχολογίας (Ρέθυμνο) Παν. Κρήτης

ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ – Αστυφυλάκων Αστ. Σχολές

ΛΑΧΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Αστυφυλάκων Αστ. Σχολές

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΚΟΠΙΤΑ ΘΕΩΝΗ – Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) ΠΑΝΤΕΙΟ

ΚΑΤΡΑΛΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΔΟΥΡΟΥ ΔΩΡΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρόδος) Παν. Αιγαίου

ΣΧΙΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) ΟΠΑ

ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ  ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Φλώρινα) Παν. Δυτ. Μακεδονίας

ΦΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Βόλος) Παν. Θεσσαλίας

ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Φυσικής (Καβάλα) ΔΙΠΑΕ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ – Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Φυσικοθεραπείας (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής

ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ – Νοσηλευτικής (Ηράκλειο) ΕΛΜΕΠΑ

ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων (Σάμος) Παν. Αιγαίου

ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΛΥΔΙΑ – Λογοθεραπείας (Καλαμάτα) Παν. Πελ/νήσου

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα) Παν. Πελ/νήσου

2021

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΝΙΑ – Κοινωνικής Εργασίας (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής   | ►2η στη σχολή της

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Ψυχολογίας (Αθήνα) Πάντειο | ►3η στη σχολή της

ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΜΥΡΤΩ – Νομικής (Κομοτηνή)  

ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής (Κομοτηνή)

ΠΟΡΦΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Βιοϊατρικών Επιστημών (Αιγάλεω)

ΤΑΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ – Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΧΕΝΑ ΡΕΝΤΙ – Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Αθήνα) – ΟΠΑ

ΤΡΑΧΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (Αθήνα) ΕΜΠ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Χανιά) Πολυτεχνείο Κρήτης

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ – Φυσικής (Πάτρα)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ – Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Μηχανολόγων Μηχανικών (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – Χημείας (Ηράκλειο) Παν. Κρήτης

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Νοσηλευτικής (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΧΙΝΗ ΕΛΕΝΗ – Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (Αθήνα) Γεωπονικό Παν.

ΛΑΛΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Μουσικών Σπουδών (Άρτα) Παν. Ιωαννίνων

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης (Αθήνα) Πάντειο

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη) Παν. Πελ/νησου

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη) Παν. Πελ/νησου

ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ – Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Πάτρα)-Παν. Πατρών

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Κοινωνιολογίας (Ρέθυμνο) Παν. Κρήτης

ΧΕΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη) Παν. Αιγαίου

2020

ΚΟΥΣΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Νομικής (Aθήνα)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ -Νομικής (Αθήνα)     

ΑΡΜΟΝΗ ΕΛΕΝΑ – Νομικής (Κομοτηνή)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Νομικής (Κομοτηνή)

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ – Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος-Ελληνικής Ακτοφυλακής

ΜΑΚΡΗΣ ΕΦΡΑΙΜ – Κοινωνιολογίας (Αθήνα) – Πάντειο

ΠΙΣΙΜΙΣΗ ΔΡΟΣΕΡΗ – Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης  (Αθήνα) – Πάντειο

ΤΣΙΑΓΓΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) – Πάντειο

ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) – Πάντειο

ΓΙΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Επικοινωνίας Μέσων και Πολιτισμού (Αθήνα) Πάντειο

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ – Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ -Θεωρίας και Ιστορίας της Τέχνης (Αθήνα) ΑΣΚΤ

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ιωάννινα) Παν.Ιωαννίνων

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΙΑ – Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και Σλαβικών Σπουδών (Αθήνα) – Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας

ΚΟΠΙΤΑ ΝΙΚΗ – Φιλολογίας (Πάτρα) – Παν. Πατρών

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ -Ιατρικής (Πάτρα) – Παν. Πατρών

ΠΙΤΕΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής (Αθήνα) Χαροκόπειο

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ – Χημείας (Πάτρα) – Παν. Πατρών

ΑΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ – Λογοθεραπείας (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ – Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)-Παν. Πατρών

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Πειραιάς) Παν. Πειραιά

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Χημικών Μηχανικών (Κοζάνη) – Παν. Δυτ. Μακ.

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών (Πάτρα) Παν.Πατρών

ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -Μηχανολόγων Μηχανικών (Πάτρα) Παν. Πελ/νησου

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – Οικονομικής Επιστήμης (Αθήνα) ΟΠΑ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη) ΔΠΘ

ΚΕΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών (Κομοτηνή) ΔΠΘ

ΜΑΝΤΡΕΓΙΑ ΕΥΑ – Ισπανικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΧΛΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Οικονομικής Επιστήμης (Πειραιάς) Παν. Πειραιά

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα) Παν. Πελ/νησου

ΤΣΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ – Μαθηματικών (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΜΑΤΖΑΒΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – Μαθηματικών (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – Θεατρικών Σπουδών (Ναύπλιο) Παν. Πελ/νησου

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ηράκλειο) ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.

ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη) Παν. Πελ/νήσου

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΠΕΠΗ – Διοίκησης Τουρισμού (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής

ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αγρίνιο) Παν. Πατρών  

ΚΑΖΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Επιστήμης Ζωικής Παραγωγής (Λάρισα) Παν. Θεσσαλίας

2019

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Νομικής (Κομοτηνή) ΔΠΘ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Νομικής (Κομοτηνή) ΔΠΘ      

ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Ψυχολογίας (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων

ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ψυχολογίας (Φλώρινα) Παν. Δυτ. Μακ.

ΧΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Ιατρικής (Ηράκλειο) Παν. Κρήτης

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οδοντιατρικής (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης

ΜΑΝΔΡΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΔΑΒΛΑΝΤΗ ΔΩΡΑ – Δημόσιας Διοίκησης (Αθήνα) Πάντειο

ΛΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΝΑ – Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία  (Αθήνα) ΕΚΠΑ

ΣΚΑΡΛΗ ΠΕΝΝΥ – Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων

ΛΕΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ – Ρωσικής Γλώσσας και Φιλολογίας και  Σλαβικών Σπουδών (Αθήνα) – Ρωσικής Γλώσσας Φιλολογίας ΕΚΠΑ

ΓΟΝΤΙΚΑ ΝΕΛΛΗ – Κινηματογράφου (Θεσσαλονίκη) ΑΠΘ

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ – Χημείας (Καβάλα) ΔΙ.ΠΑ.Ε.

ΚΟΥΤΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Φυσικοθεραπείας (Αίγιο) Παν. Πατρών

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ – Φυσικοθεραπείας (Σπάρτη) Παν. Πελ/νήσου

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Φυσικοθεραπείας (Σπάρτη) Παν. Πελ/νήσου

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ – Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα) ΟΠΑ

ΜΠΕΖΑΤΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας (Αθήνα) ΟΠΑ

ΤΣΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Πάτρα) Παν. Πατρών

ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ – Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού (Σπάρτη) Παν. Πελ/νήσου

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – Μουσειολογίας (Πύργος) Παν. Πατρών

ΜΙΤΖΗΘΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη) Παν. Πελ/νήσου

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών (Τρίπολη) Παν. Πελ/νήσου

ΛΙΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αιγάλεω) Παν. Δυτ. Αττικής

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος (Βόλος) Παν. Θεσσαλίας

ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ – Λογοθεραπείας (Ιωάννινα) Παν. Ιωαννίνων

ΛΟΝΤΟΥ – ΚΑΛΟΠΙΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Στατιστικής & Αναλογιστικών – Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών (Σάμος) Παν. Αιγαίου

ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΝΕΛΑ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αργοστόλι) Ιόνιο Παν/μιο

ΚΑΤΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ – Α.Ε.Ν. Σχολή Πλοιάρχων

ΤΣΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Αεροδιαστημικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Ψαχνά Ευβοίας) ΕΚΠΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Συστημάτων Ενέργειας (Λάρισα) Παν. Θεσσαλίας

ΒΕΝΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Κοζάνη) Παν. Δυτ. Μακ.

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Τρίπολη) Παν. Πελ/νήσου

2018

ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Φιλολογίας Αθήνας      3η στη Σχολή της !

ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ – Φιλολογίας Αθήνας      4η στη Σχολή της !

ΜΑΛΙΦΟΥΚΑ ΛΥΔΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Ψυχολογίας (Αθήνα) – ΕΚΠΑ 

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – Αγγλικής Φιλολογίας (Αθήνα) – ΕΚΠΑ

ΚΑΤΣΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Ιατρικής Αθήνας

ΚΑΛΔΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ – Ιατρικής Ιωαννίνων

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Φιλολογίας Αθήνας

ΜΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Φιλολογίας Αθήνας

ΛΑΛΕΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας Κέρκυρας

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας

ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)   6η στη Σχολή της !

ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας

ΠΟΡΦΥΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ – Νοσηλευτικής Αιγάλεω – Παν. Δυτ. Αττικής

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑ – Νοσηλευτικής Αιγάλεω – Παν. Δυτ. Αττικής

ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρα

ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Επιστημών Εκπαίδευσης στην Προσχολική Ηλικία  ΔΠΘ Αλεξανδρούπολη

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ – Οικονομικών Επιστημών Αθήνα

ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης     1ος στη Σχολή του !

ΚΑΤΣΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης

ΡΕΠΠΑ ΜΑΡΙΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά) Πολ/χνείο Κρήτης

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Μαθηματικών Πάτρας

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Αργοστόλι

ΑΣΣΙΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας Αργοστόλι

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – Ναυτιλίας & Επιχειρηματικών Υπηρεσιών Χίος

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Πάτρα

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Πάτρα

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα)

2017

ΤΣΙΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – Νομικής Αθήνας

ΜΠΕΛΛΙΟΥ ΚΛΑΙΡΗ – Νομικής Θεσσαλονίκης 

ΨΥΧΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ – Νομικής Κομοτηνής

ΚΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ – Ψυχολογίας (Αθήνα) – Πάντειο

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ – Ιατρικής Πάτρας 

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – Ιατρικής Πάτρας

ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ – Ιατρικής Πάτρας

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Σχολή Πυροσβεστών

ΔΟΑΝΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνα

ΚΩΤΣΙΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ιστορίας και Εθνολογίας Κομοτηνή

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας Μυτιλήνης 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθης

ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – Νοσηλευτικής (Σπάρτη)

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΥ ΟΛΓΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ρέθυμνο

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ – Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Φλώρινα) 

ΝΤΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ – Δημόσιας Διοίκησης Αθήνα 

ΜΠΑΝΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – Δημόσιας Διοίκησης Αθήνα

ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΝΙΚΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Πάτρας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ – Οικονομικών Επιστημών Κομοτηνής

ΚΟΠΙΤΑ ΑΘΗΝΑ -Γεωλογίας Πάτρας

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Αθήνας 

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Τρίπολης

ΜΠΟΤΗ ΝΙΚΗ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Σέρρες)

ΤΣΙΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Κομοτηνή)

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Καβάλα)

ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Λάρισα)

ΚΑΜΠΥΛΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χίος)

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Σχεδιασμού & Τεχνολογίας Ξύλου και Επίπλου Τ.Ε. (Καρδίτσα) 

2016

ΠΟΡΦΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ – Νομικής Κομοτηνής

ΤΡΑΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Νομικής Κομοτηνής

ΚΟΚΟΤΑ ΑΘΗΝΑ – Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Αθήνας

ΡΕΚΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Αθήνας

ΚΩΤΣΙΟΜΥΤΗ ΝΑΤΑΣΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΜΙΣΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ιατρικής Ιωαννίνων

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Ιατρικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Αθήνας

ΓΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αθήνας

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – Φαρμακευτικής Αθήνας

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Φαρμακευτικής Αθήνας

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ – Διεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών Αθήνας (Πάντειο)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ – Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης (Χανιά)

ΣΟΥΛΕΪΜΑΝΙ ΑΝΤΕΛΑ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας (Ιωάννινα)

ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα)

ΧΛΕΠΑ ΜΑΝΘΟΥΛΑ – Επιστημών της Εκπ/σης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΤΣΙΑΠΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Επιστημών της Εκπ/σης στην Προσχολική Ηλικία (Αλεξανδρούπολη)

ΒΕΡΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Υπαξιωματικών Διοικ. Αεροπορίας (ΣΥΔ)

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Υπαξιωματικών Διοικ. Αεροπορίας (ΣΥΔ)

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Πάτρας

ΚΑΡΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Οικονομικών Επιστημών Πάτρας

ΠΡΟΚΟΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Τρίπολης

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Χημείας (Θεσσαλονίκη)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Μαθηματικών (Σάμος) – Στατιστικής και Αναλογιστικών – Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)

ΓΚΛΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Αθήνα)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Σέρρες)

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Σχολή Μηχανικών (ΑΕΝ)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Πολιτικής Επιστήμης και Ιστορίας Αθήνας (Πάντειο)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών (Αγρίνιο)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων (Αγρίνιο)

ΣΚΛΗΦΑ ΕΛΕΝΗ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστήμιο Αιγαίου (Χίος)

ΚΑΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Αισθητικής και Κοσμητολογίας (Αθήνα)

ΚΟΠΙΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. και Μηχανικών Τοπογραφίας & Γεωπληροφορικής Τ.Ε. (Αθήνα) – Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε.

ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. (Πάτρα)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Νοσηλευτικής (Πάτρα)

ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καλαμάτα)

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών – Τοπικής Αυτοδιοίκησης  (Καλαμάτα)

2015

ΣΙΑΧΑΜΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – Ιατρικής Πάτρας

ΚΑΖΑΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – Ψυχολογίας Πάντειο (Αθήνα)

ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Ψυχολογίας Παν. Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΠΑΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)

ΜΠΟΣΜΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – Φιλολογίας (Πάτρα)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Φιλολογίας (Ρέθυμνο)

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ – Φιλολογίας (Καλαμάτα)

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα)

ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ – Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

ΓΑΛΗΝΟΥ ΒΙΒΙΑΝΑ – Κοινωνιολογίας Πάντειο (Αθήνα)

ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Δημόσιας Διοίκησης Πάντειο (Αθήνα)

ΤΣΙΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)

ΣΙΑΚΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ – Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα)

ΒΡΟΥΣΤΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ – Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΤΣΙΑΛΤΑ ΑΡΕΤΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

ΑΣΣΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής & Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ – Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα)

ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΜΑΡΙΦΙΛΗ – Χημείας (Πάτρα)

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Μαθηματικών (Πάτρα)

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα)

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)

ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΥ ΕΛΙΝΑ – Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Λάρισα)

ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε.(Αθήνα)

ΖΕΥΚΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε.(Πάτρα)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ – Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης (Αθήνα)

ΜΑΝΔΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Τεχνολόγων Γεωπόνων (Καλαμάτα)

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ – Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χίος)

2014

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ψυχολογίας Αθήνας

ΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Νομικής Αθήνας

ΚΑΡΑΤΖΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΤΣΙΩΡΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ – Φιλολογίας Αθήνας

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Νομικής Κομοτηνής

ΜΠΕΖΑΤΙ  ΜΑΡΙΑ – Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Αθήνας

ΓΙΑΛΗ OΛΓΑ-ΠΗΓΗ – Διεθνών, Ευρωπαϊκών και Περιφερειακών Σπουδών Αθήνας

ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΡΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΦΑΝΗ – Εκπ/σης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας

ΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – Φιλολογίας (Ιωάννινα)

ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας (Ιωάννινα)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)

ΚΑΡΑΤΙ ΕΛΜΑ– Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ – Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής (Αθήνα)

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ – Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών (Ιωάννινα)

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

ΑΣΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών (Θεσσαλονίκη)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα)

ΜΠΑΡΚΑ  ΑΝΤΩΝΙΑ – Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (Πάτρα)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ – Χημείας (Πάτρα)

ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Οικονομικών Επιστημών (Αθήνα)

ΓΚΕΚΑ ΕΥΔΟΚΙΑ – Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ – Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)

ΚΟΥΒΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μαθηματικών (Ιωάννινα)

ΚΟΥΡΕΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΜΑΝΤΡΕΓΙΑ ΕΛΙΟΝΑ – Σλαβικών Σπουδών (Αθήνα)

ΜΑΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ   – Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)

ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)

ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)

ΣΕΛΙΜΗ ΜΑΡΙΑ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (Καλαμάτα)

ΤΖΙΩΛΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ – Μεσογειακών Σπουδών (Ρόδος)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης (Αθήνα)

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΦΑΙΔΩΝ – Μηχανικών Αυτοματισμού Τ.Ε. (Πειραιάς)

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Επιστήμης των Υλικών (Πάτρα)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – Νοσηλευτικής (Πάτρα)

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ  ΟΛΥΜΠΙΑ – Νοσηλευτικής (Θράκη)

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑ – Πληροφορικής (Κέρκυρα)

ΡΕΠΠΑ AΝΝΑ  – Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χίος)

ΠΑΡΧΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – Μηχανολόγων Μηχανικών & Βιομηχανικού Σχεδιασμού Τ.Ε. (Κοζάνη)

2013

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΤΑΘΑΣ ΦΟΙΒΟΣ – Νομικής Αθήνας

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ – Νομικής Αθήνας

ΦΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΜΑΡΔΑ ΕΛΕΝΗ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Νομικής Κομοτηνής

ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ιατρικής Αθήνας

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Ιατρικής Πάτρας

ΜΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ – Ιατρικής Πάτρας

ΡΕΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο)

ΑΣΣΙΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ – Ιατρικής Ιωαννίνων

ΛΙΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ – Ψυχολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Αγγλικής Γλώσσας & Φιλολογίας Αθήνας

ΣΙΑΚΩΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ – ΜΑΡΙΑ – Φιλολογίας Αθήνας

ΛΙΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – Φιλολογίας Αθήνας

ΣΒΑΡΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΚΟΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας

ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Εκπ/σης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – Επιστημών Της Εκπ/σης & Της Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Πάτρας

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Επιστημών Της Εκπ/σης & Της Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Πάτρας

ΜΠΑΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας

ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πολ/χνείο Κρήτης (Χανιά)

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής Του Ανθρώπου Γεωπ. Παν. Αθήνας

ΚΑΜΒΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής Του Ανθρώπου Γεωπ. Παν. Αθήνας

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Μαθηματικών Αθήνας

ΑΛΕΜΗ ΑΝΘΗ – Μαθηματικών Παν. Αιγαίου (Σάμος)

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Χημείας Πάτρας

ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Βιολογίας Αθήνας

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Παν. Πελ/νήσου (Τρίπολη)

ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Αθήνας

ΤΕΡΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Αθήνας

ΚΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

ΞΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Αιγαίου (Χίος)

ΤΣΙΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προ?όντων & Τροφίμων Παν. Πατρών (Αγρίνιο)

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Aθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΣΚΡΙΜΙΖΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΤΣΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας & Μουσειολογείας Κέρκυρας

ΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ – Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας

ΜΑΝΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ – Διατροφής & Διαιτολογίας ΤΕΙ Καρδίτσας

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Τεχνολόγων Περιβάλλοντος Τ. Ε. ΤΕΙ  Ζακύνθου

ΣΕΛΙΜΗ ΜΑΡΙΑ – Διοίκησης, Οικονομίας & Επικοινωνίας Πολιτιστικών & Τουριστικών Μονάδων ΤΕΙ Πύργου

2012

ΑΡΧΟΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Νομικής Αθήνας

ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Ιατρικής Πάτρας

ΡΩΜΗΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ – Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο)

ΤΑΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Φιλολογίας Αθήνας

ΓΚΡΙΤΖΕΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Φιλολογίας Αθήνας

ΦΑΧΟΥΡΙ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας

ΣΕΛΙΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας

ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΘΑΛΗΣ – Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας

ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας

ΨΑΡΡΟΛΟΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Αθήνας

ΤΣΟΥΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ – Φιλ/φίας-Παιδ/κής & Ψυχολογίας Αθήνας

ΣΤΑΘΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ιστορ. Αρχ. & Διαχ. Πολ/κων Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΜΑΝΔΡΩΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ – Ιστορ. Αρχ. & Διαχ. Πολ/κων Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – Ιστορ. Αρχ. & Διαχ. Πολ/κων Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΣΟΥΚΑ ΧΡΥΣΑ – Ιστορ. Αρχ. & Διαχ. Πολ/κων Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΚΑΣΤΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΤΣΑΚΥΡΗΣ ΔΗΝΗΤΡΙΟΣ -Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα)

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ

ΜΠΕΛΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσ/νίκης

ΑΣΒΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ – Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Θες/νίκης

ΡΕΚΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ – Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας

ΛΑΜΠΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ – Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)

ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Νοσηλευτικής Αθήνας

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ – Χημείας  Πάτρας

ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – Χημείας Πάτρας

ΚΙΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Διοικητικής Επιστήμης & Τεχν/γίας Οικονομικού Παν. Αθήνας

ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ – Οργαν. & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – Ηλ/κών Μηχ/κών & Μηχ/κών Υπολ. – Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α.)

ΚΑΡΥΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ – Επιστήμης & Τεχνολογίας Τηλ/νιών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

ΤΡΑΧΑΝΑ ΠΕΝΝΥ – Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

ΟΡΦΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Επικ/νίας & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Αθήνας

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Τέχνων Ήχου και Εικόνας Ιονίου (Κέρκυρα)

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Αστυφυλάκων

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΒΙΑ – Επιστ. της Εκπ. & της Αγωγ. στην Προσχ. Ηλικία Πάτρας

ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Επιστ. της Εκπ. & της Αγωγ. στην Προσχ. Ηλικία Πάτρας

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ – Μαθηματικών Πάτρας

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΚΗΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΚΟΛΟΝΙΑΡΗ ΑΘΗΝΑ – Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου

ΝΕΖΕΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Κοινωνιολογίας Παντείου

ΓΟΝΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – Κοινωνιολογίας Παντείου

ΡΟΥΣΑΛΗ ΜΕΤΑΞΙΑ – Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου

ΚΟΥΒΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Κοινωνιολογίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Κοινωνιολογίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Πολιτισμικής Τεχ/γίας & Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΚΟΡΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Διαχ. Πολιτ. Περιβ. & Νέων Τεχνολ. Δυτ. Ελλάδος (Αγρίνιο)

ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Πάτρας

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Πάτρας

ΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Πάτρας

ΓΙΑΝΝΟΥΚΛΑ ΜΑΡΙΑ – Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πάτρας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Μηχανολογίας ΤΕΙ Πάτρας

ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ανακαίνισης & Αποκατάστασης Κτιρίων ΤΕΙ Πάτρας

ΜΑΚΡΗ ΕΛΛΗ – Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας

ΚΛΕΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – Μηχανολογίας ΤΕΙ Καβάλας

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ – Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Κρήτης (Ηράκλειο)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Λαϊκής & Παραδοσιακής Μουσικής ΤΕΙ Ηπείρου (Άρτας)

2011

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ

ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ιατρικής Πάτρας

ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΝΑΓΙΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΑΜΠΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – Νομικής Αθήνας

ΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Νομικής Αθήνας

ΣΟΥΡΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Νομικής Αθήνας

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Νομικής Θεσ/νίκης

ΑΓΓΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Νομικής Θράκης (Κομοτηνή)

ΜΠΑΧΤΗ ΕΛΕΝΗ – Επιστήμης Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειου (Αθήνα)

ΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ – Φαρμακευτικής (Πάτρα) 

ΓΙΑΧΟΥΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ – Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Πάτρας

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Μηχ/κών Παραγωγής & Διοίκησης Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΠΑΤΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – Νοσηλευτικής Αθήνας

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Νοσηλευτικής Αθήνας

ΠΕΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΦΝΗ – Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Σπάρτη)

ΦΑΚΛΑΡΗ ΑΡΕΤΗ – Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Διεθνών & Ευρωπαικών Σπουδών Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)

ΓΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Αστυφυλάκων

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή)

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ – Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ– Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ – Φιλοσοφίας Πάτρας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

ΚΟΡΜΠΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΑΡΔΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ιστορίας & Αρχαιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών Αγαθών Πελ/ σου (Καλαμάτα)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά

ΜΑΚΑΡΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας

ΚΙΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά

ΜΑΛΙΦΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη)

ΣΚΛΗΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Θες/νίκης

ΧΑΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Χημείας Θεσ/νίκης

ΚΑΡΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Χημείας Πάτρας

ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας 

ΡΩΜΗΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος)

ΜΟΥΡΤΖΗ ΚΑΛΥΨΩ-ΔΗΜΗΤΡΑ – Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής & Αγροτικού Περιβάλλοντος Θεσσαλίας (Βόλος)

ΣΙΔΕΡΗ  ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ – Γεωλογίας Πάτρας

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Αθήνας

ΣΚΡΙΜΙΖΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Επιστ. Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Αθήνας

ΔΑΓΡΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Φιλ/φικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ – Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΠΕΤΤΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ – Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας

ΧΑΨΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Αθήνας

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Λάρισας

ΑΡΧΟΝΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Αθήνας

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ – Εφαρμ. Πληροφορ. στη Διοίκηση και στην Οικονομία ΤΕΙ Πάτρας (Αμαλιάδα)

ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας

ΚΟΡΜΠΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Φωτογραφίας & Οπτικοακουστικών Τεχνών ΤΕΙ Αθήνας

ΒΛΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)

ΜΑΡΙΩΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)

ΓΟΝΤΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Αργοστόλι)

ΜΑΣΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Δημοσίων Σχέσεων & Επικοινωνίας ΤΕΙ Ιονίων Νήσων (Αργοστόλι)

2010

ΡΕΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Ιατρικής Αθήνας

ΚΟΣΚΟΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ – Ιατρικής Κρήτης

ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ – Πληροφορικής με Εφαρμογές στη Βιοϊατρική Στερεάς Ελλάδας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Νομικής Θεσ/νίκης

ΔΟΥΡΟΥ ΕΥΗ – Νομικής Θεσ/νίκης

ΛΑΜΠΙΡΗ ΣΟΦΙΑ – Νομικής Θράκης

ΝΤΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Νομικής Θράκης

ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ

ΓΟΝΤΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης

ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας

ΜΠΟΥΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ – Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολ. Πολυτεχνείου Κρήτης

ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Αθήνας

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Πάτρας

ΔΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Ιωαννίνων

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Κρήτης

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης Κρήτης

ΝΑΤΣΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

ΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Διεθνών & Ευρωπαïκών Σπουδών Πειραιά

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ – Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

ΡΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Φιλολογίας Αθήνας

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Φιλολογίας Πάτρας

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Φιλολογίας Πάτρας

ΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας Θεσ/νίκης

ΝΟΡΔΑ ΕΥΗ – Φιλ/φίας – Παιδ/κής & Ψυχολογίας Αθήνας

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας Κρήτης

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΑ – Ιστορίας Ιονίου

ΑΣΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Οικονομικών Επιστημών Αθήνας

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ – Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά

ΓΙΑΧΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ – Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά

ΜΠΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου

ΜΟΥΡΛΑ ΖΕΤΑ – Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου

ΤΣΑΒΛΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – Εκπ/σης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας

ΤΣΑΝΤΗΛΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτ. Μακεδονίας

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής Αιγαίου

ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ – Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Κοινωνιολογίας Κρήτης

ΓΚΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΣΑΡΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλίας

ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΡΗΣ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θεσσαλίας

ΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Γραφιστικής ΤΕΙ Αθήνας

ΚΟΡΜΠΙΛΑ ΜΑΡΙΑ – Γραφιστικής ΤΕΙ Αθήνας

ΔΑΓΡΕ ΜΑΡΙΝΑ – Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Θεσ/νίκης

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Πειραιά

ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΠΕΓΚΥ – Επιχειρηματικού Σχεδιασμού και Πληροφοριακών Συστημάτων ΤΕΙ Πάτρας

ΤΡΑΧΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – Πολ. Δομικών Έργων ΤΕΙ Λάρισας

ΓΑΡΤΑΓΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Ιονίων Νήσων

ΛΑΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Λάρισας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΤΕΙ Ιονίων Νήσων

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – Διοίκησης Κοινωνικών – Συνεταιριστικών Επιχ. & Οργαν. ΤΕΙ Μεσολογγίου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – Πληροφορικής και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Πληροφορικής και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας

ΣΚΛΗΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Οχημάτων ΤΕΙ Θεσ/νίκης

ΤΖΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Ηπείρου

ΑΓΡΙΟΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Καλαμάτας

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών Θεσ/νίκης

2009

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ – 1oς στη σχολή του!

ΤΖΙΑΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – Νομική Αθήνας

ΓΟΝΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – Νομική Αθήνας

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Νομική Αθήνας

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – Οδοντιατρικής Αθήνας

ΠΑΥΛΟΥ ΛΙΝΑ – Ιατρική Ηρακλείου (Κρήτης)

ΤΡΑΧΑΝΑ ΖΩΗ – Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

ΓΚΙΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Νομική Θράκης (Κομοτηνή)

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ

ΠΑΡΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη)

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΙΡΑΝΤΑ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών – Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)

ΚΟΥΝΕΛΗ-ΜΠΕΚΥΡΑ ΜΑΡΙΑ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη)

ΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας

ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – Ξένων Γλωσσών, Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιόνιο-Ειδ. Μεταφρ. ή Διερμ. (Κέρκυρα)

ΦΑΧΟΥΡΙ ΤΖΑΜΙΛΕ – Φιλολογία Πάτρας

ΔΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πληροφορικής Οικονομικού Παν. Αθήνας

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ – Φιλ/φίας Παιδ/γικής & Ψυχολογίας Ιωαννίνων

ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – Ιστορίας και Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή)

ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών Αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)

ΤΕΡΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – Φυσική Αθήνας

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – Διοίκηση Επιχειρήσεων Θράκης (Κομοτηνή)

ΚΟΥΒΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ – Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Αιγαίου (Μυτιλήνη)

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΑΡΓΥΡΩ – Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)

ΜΑΡΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – Στατιστικής & Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθ. Αιγαίου (Σάμος)

ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Διαχ. Πολιτισμικού Περ/ντος & Νέων Τεχνολογιών Ιωαννίνων (Αγρίνιο)

ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)

ΒΛΑΜΗΣ ΜΑΡΚΟΣ – Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας (Αίγιο)

ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας (Αίγιο)

ΚΟΚΚΟΡΗ ΜΑΡΙΑ – Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Λαμίας

ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΘΑ – Εργοθεραπείας ΤΕΙ Αθήνας

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ – Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

ΣΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Αυτοματισμού ΤΕΙ Πειραιά

ΚΑΛΑΣΟΥΝΤΑ ΧΑΡΑ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λαμίας

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΝΥ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

ΚΟΥΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Πάτρας

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λαμίας

ΤΡΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Κρήτης

ΚΙΡΚΙΝΗ ΚΑΤΙΑ – Προσχολικής Αγωγής ΤΕΙ Αθήνας

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Καλαμάτας (Σπάρτη)

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ – Πρόγραμμα Εκκλ/στικής Μουσικής και Ψαλτικής Ηρακλείου Κρήτης

2008

ΝΤΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ – Νομική Αθήνας

ΣΚΛΗΦΑ ΘΕΟΔΩΡΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΛΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Νομική Αθήνας

ΚΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ – Νομική Θεσσαλονίκης

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Οδοντιατρικής Αθήνας

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας

ΣΑΜΠΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – Νομική Θράκης

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ – Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας

ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΚΑΝΕΛΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΚΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Επιστημών Εκπ/σης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πάτρας

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – Επιστημών Εκπ/σης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πάτρας

ΜΑΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου

ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Παν/ίου Αθήνας

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ – Φιλολογίας Ιωαννίνων

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – Μηχανικών Περιβάλλοντος Πολυτεχνείο Κρήτης

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ – Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων

ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ – Οικονομικών Επιστημών Ιωαννίνων

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ – Φιλοσοφικών και Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΖΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Δημόσιας Διοίκησης Παντείου

ΡΟΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ – Κοινωνική Ανθρωπολογίας και Ιστορίας Αιγαίου

ΝΟΡΔΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – Γεωλογία Πάτρας

ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πειραιά

ΤΡΑΧΑΝΑ ΜΑΤΙΝΑ – Πολιτικών Δομικών Έργων ΤΕΙ Σερρών

ΚΟΥΒΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ – Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – Λογιστικής ΤΕΙ Καβάλας

ΤΖΟΥΡΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ – Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λάρισας

ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Κρήτης

ΔΙΔΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Μηχανολογίας ΤΕΙ Πάτρας

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ – Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής ΤΕΙ Καλαμάτας

ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΥ ΝΑΤΑΣΑ – Διοίκησης Κοινωνικών-Συνεταιριστικών Επιχειρήσεων και Οργανισμών ΤΕΙ Μεσολογγίου

2007

ΤΣΑΤΣΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Ιατρική Ιωαννίνων

ΣΕΛΙΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Παιδ/γικό Δημοτικής Εκπ/σης Αθήνας

ΜΠΟΖΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – Παιδ/γικό Δημοτικής Εκπ/σης Αθήνας

ΜΠΡΟΥΣΑΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – Παιδ/γικό Δημοτικής Εκπ/σης Αθήνας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ – Νομική Θεσ/νίκης

ΑΣΒΟΥ ΕΦΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας

ΠΑΥΛΟΥ ΛΙΑ – Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου ( Κέρκυρα )

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Φιλολογία Αθήνας

ΓΟΝΤΙΚΑ ΑΘΗΝΑ – Φιλολογία Αθήνας

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΚΑΤΣΟΥΛΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ – Φιλολογία Πάτρας

ΤΡΑΧΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ – Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικού Παν. Αθήνας

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗ ΛΙΝΑ – Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Πειραιά

ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗ ΝΙΚΗ – Ιστορίας Ιονίου ( Κέρκυρα )

ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – Πληροφορικής Ιονίου ( Κέρκυρα )

ΜΠΟΥΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΜΑΡΙΑ – Πολιτικής Επιστήμης Κρήτης ( Ρέθυμνο )

ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Κοινωνιολογία Κρήτης ( Ρέθυμνο )

ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Επιστήμη Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Θεσσαλονίκης

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Αστυφυλάκων

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ – Φιλ/φίας – Παιδ/κής & Ψυχολογίας Αθήνας

ΦΙΛΗ ΕΛΕΝΗ – Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων

ΦΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΤΣΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών Βόλου

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσ/νίκης

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολ. Πολυτεχνείο Κρήτης

ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Μηχανικών Ορυκτών Πόρων Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – Μηχανικών Περιβάλλοντος Θράκης ( Ξάνθη )

ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Εργοθεραπείας ΤΕΙ Αθήνας

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Χρηματοοικομικής και Ελεγκτικής ΤΕΙ Καλαμάτας

ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – Πληροφορικής & Μέσων Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας ( Πύργος )

ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – Εμπορίας & Διαφήμισης ΤΕΙ Κρήτης ( Ιεράπετρα )

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ – Λογοθεραπείας ΤΕΙ Ηπείρου ( Ιωάννινα )

ΓΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Λάρισας

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ – Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Λάρισας

2006

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης

ΚΟΝΤΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Παν. Αθήνας

ΚΑΡΥΔΗ ΒΑΛΙΝΑ – Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας Οικονομικού Παν. Αθήνας

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ – Φιλολογίας Πάτρας

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – Φιλολογίας Πάτρας

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ – Φιλολογίας Ιωαννίνων

ΜΑΜΑΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Φιλ/φίας Παιδ/γικής & Ψυχολογίας Ιωαννίνων

ΣΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Ιωαννίνων

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Κοινωνικής Πολιτικής Παντείου

ΜΑΓΚΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου(Τρίπολη)

ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας

ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ – Λογιστικής ΤΕΙ Λάρισας

ΚΡΕΚΟΥΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Κρήτης (Χανιά)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής ΤΕΙ Καλαμάτας

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ – Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας

2005

ΤΑΓΚΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΤΣΙΜΠΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΜΑΡΚΟΛΕΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας

ΡΑΔΑΙΟΥ ΣΜΑΡΩ – Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΙΒΗ – Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ

ΤΣΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά

ΚΟΥΡΙΑΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Θεσσαλίας

ΜΠΑΡΙΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Φιλολογίας Ιωαννίνων

ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΝΑΝΤΙΑ – Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Αθήνας

ΒΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ – Μαθηματικών Αθήνας

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Φιλολογίας Πελοποννήσου

ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – Ιστορίας Ιονίου

ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ – Τμήμα Ανθυποπυραγών

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Πολιτικών Έργων Υποδομής ΤΕΙ Αθήνας

ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Αθήνας

ΚΟΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Κοινωνικής Εργασίας ΤΕΙ Κρήτης

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – Μηχανολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας

2004

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά

ΔΑΝΙΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ – Φιλολογίας Πάτρα

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ευελπίδων (ΣΣΕ) – Όπλα

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Τμήμα Ανθυποπυραγών

ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ – Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Λάρισας

ΚΟΥΡΙΑΜΠΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Μηχανολογίας ΤΕΙ Πειραιά

ΜΗΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – Πολ. Έργων Υποδομής ΤΕΙ Πάτρας

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ – Πολ. Έργων Υποδομής ΤΕΙ Πάτρας

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Λαμίας

ΓΚΟΥΝΤΑΝΗ ΝΙΚΗ – Χρηματοοικονομικής και Ασφαλιστικής ΤΕΙ Κρήτης

2003

KAΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Νομική Αθήνας

ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – Νομική Αθήνας

ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – Επιστήμης Διαιτολογίας και ΔιατροφήςΧαροκόποιου Αθήνας

ΜΠΑΡΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας

ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών ΥπολογιστώνΘράκης

ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Πληροφορικής Πειραιά

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – Βιολογίας Θεσσαλονίκης

ΚΟΤΣΩΝΗ ΑΝΝΑ -Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας

ΜΠΟΥΣΓΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Επιστήμης και Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου

ΑΡΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Μαθηματικών Αθήνας

ΠΑΠΠΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ – Μαθηματικών Πάτρας

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ – Χημείας Πάτρας

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ – Φυσικής Ιωαννίνων

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ – Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας Ιωαννίνων

ΚΟΥΡΙΑΜΠΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – Εκπαιδευτικών Μηχανολογίας ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας

ΤΖΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – Σχολή Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού

ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ – Μηχανολογίας ΤΕΙ Λάρισας

ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Δασοπονίας ΤΕΙ Λαμίας

2002

Γιαννοπούλου Δήμητρα– Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πολυτεχνείου Πάτρας

Ψύχου Γεωργία– Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πολυτεχνείου Πάτρας

Μποσμή Ιφιγένεια– Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής Πανεπιστημίου Θράκης

Κάτρης Παναγιώτης– Φιλοσοφία Πανεπιστημίου Πάτρας

Γκέσουρα Ελένη– Φιλολογία Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Χλέρου Παναγιώτα– Επιστήμης & Τεχνολογίας Επικοινωνιών Πανεπιστημίου Πελοποννήσου

Γρηγόρη Βασιλική– Θεολογία Πανεπιστημίου Αθήνας

Τσουκαλάς Κων/νος– Τηλεπληροφορικής & Διοίκησης ΤΕΙ Ηπείρου (Άρτα)

Δημόπουλος Επαμεινώνδας– Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πάτρας

Κόττη Μαρία– Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Καλαμάτας

Αγγελόπουλος Χρήστος – Επιστήμης & Τεχνολογίας Επικοινωνιών Πανεπιστημίου Πελοποννήσου

Κουρμπέτη Ειρήνη– Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας

Δημητρίου Γιώργος– Επιχειρηματικού Σχεδιασμού & Πληροφοριακών Συστημάτων ΤΕΙ Πάτρας

Ανδρικοπούλου Ιωάννα– Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Λαμίας

Καλομοίρη Φαίη– Φυσικοθεραπείας ΤΕΙ Λαμίας

Δελή Βούλα– Διοίκησης & Διαχείρησης Έργων ΤΕΙ Λάρισας