Επιτυχόντες 2015

ΣΙΑΧΑΜΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ – Νομικής Αθήνας

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ – Νομικής Θεσσαλονίκης

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – Ιατρικής Πάτρας

ΚΑΖΑΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – Ψυχολογίας Πάντειο (Αθήνα)

ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Ψυχολογίας Παν. Κρήτης (Ρέθυμνο)

ΠΑΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ – Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας (Αθήνα)

ΜΠΟΣΜΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – Φιλολογίας (Πάτρα)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – Φιλολογίας (Ρέθυμνο)

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ – Φιλολογίας (Καλαμάτα)

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (Πάτρα)

ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ – Πολιτικών Μηχανικών (Πάτρα)

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Πολιτικών Μηχανικών (Ξάνθη)

ΓΑΛΗΝΟΥ ΒΙΒΙΑΝΑ – Κοινωνιολογίας Πάντειο (Αθήνα)

ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Δημόσιας Διοίκησης Πάντειο (Αθήνα)

ΤΣΙΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα)

ΣΙΑΚΩΤΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ – Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Αθήνα)

ΒΡΟΥΣΤΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ – Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπαίδευσης (Θεσσαλονίκη)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία (Πάτρα)

ΤΣΙΑΛΤΑ ΑΡΕΤΗ – Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

ΑΣΣΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Επιστημών της Προσχολικής Αγωγής & Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (Ρόδος)

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ – Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (Αθήνα)

ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑ ΜΑΡΙΦΙΛΗ – Χημείας (Πάτρα)

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Μαθηματικών (Πάτρα)

ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Ιωάννινα)

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Αθήνα)

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ – Οικονομικών Επιστημών (Τρίπολη)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – Ψηφιακών Συστημάτων (Πειραιάς)

ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΥ ΕΛΙΝΑ – Κοινωνικής Θεολογίας (Αθήνα)

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Λάρισα)

ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ηλεκτρονικών Μηχανικών Τ.Ε.(Αθήνα)

ΖΕΥΚΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε. (Πειραιάς)

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε.(Πάτρα)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ – Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης (Αθήνα)

ΜΑΝΔΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Τεχνολόγων Γεωπόνων (Καλαμάτα)

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ – Τεχνολογίας Τροφίμων (Καλαμάτα)

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – Διοίκησης Επιχειρήσεων (Χίος)